Harmonogram Odpisów Heinreicha

Jeśli interesuje Cię historia Nimnaros... ale pamiętaj - wchodzisz tu na własną odpowiedzialność!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Heinreich
W celu wprowadzeniu jakiejś dozy zorganizowania z mojej strony postanowiłem utworzyć listę dni w których będę regularnie odpisywał wątki. Panuje wśród nich garść zasad, których będę się starał trzymać. Zasady są następujące:

- W dniu danym pisać wyznaczony post będę jako priorytet najwyższy. Jeśli tematy nie będą gotowe na odpis mój wówczas post nie nadejdzie ze strony mej, a w inne miejsce może być wyznaczone.

- Jeśli nie odpiszę w dniu odpowiednim mimo iż powinienem wówczas wstyd i hańba mi. Nieobecnością jedynie usprawiedliwić mnie można, a bez niej zbesztany zostać mogę swobodnie.

- Choć dzień na to nie wskazuje, odpisać mogę w dowolnym temacie jeśli czas i chęci dopiszą, jednak posty w wyznaczonym dniu zawsze priorytet mają najwyższy.

- Jeśli trzymanie się harmonogramu na dłuższą metę zawiedzie, wówczas nastąpi jej terminacja oznaczając porażkę pomysłu tego. Jeśli zaś wiatry pomyślne będą, a system działać będzie to rad będę, a ludność wiedzieć co w trawie szumić będzie.

Twórczy Poniedziałek: Rezydencja, Valisblot
Futrzasty Wtorek: Brølfrost, Czysta Słodycz
Szalona Środa: Łowcy Wiru(Dom Oneiry, Latarnia Morska, Zawalona Kopalnia)
Śpiący Czwartek: Senna Piwnica(Drzemki, Sny i... być może nawet Głęboki Sen)
Dziki Piątek: Randomka Buba + jeden dodatkowy dowolny wątek na prośbę
Luźna Sobota: Odpisuje sobie gdzie chce i jak chce(może być też, że nigdzie).
Wolna Niedziela: Bez odpisów

Awatar użytkownika
Dahlien
Oooooooo!
How nice!

Nie odmówię sobie besztania Twej osoby w razie czego! xD

Zablokowany